Zacuto

Zacuto vytváří vysoce kvalitní příslušenství pro filmařské kamery. Jejich produkty jsou kompletně vyráběny v USA, navrhovány filmaři pro filmaře. Dodávají se s jedinečnou doživotní zárukou a světově proslulým zákaznickým servisem. Zacuto má jedinečnou filozofii ohledně nárhu rigů pro kamery rovnováhu! Next Generation RecoilTM rig je kompatibilní s každou kamerou, od malé hybridní zrcadlovky po největší filmařské kamery. Jedna sestava pro všechny kamery.

Mnozí znají Zacuto diky jejich nejvíce prodávanému produktu Z-Finder. Nedávno upoutalo pozornost produkty Gratical HD Micro-OLED EVF a univerzálním ovladáním kamery, Control GripTM. Toto nové zaměření na špičková elektronická zařízení a univerzální vyvážené sestavy je budoucnost firmy Zacuto a celého odvětví. Typické červeno-černé produkty Zacuto mají oddanou základnu fanoušků po celém světě. Pro filmaře, samostatné kameramany i zpravodajce je tady jen jedna volba — Zacuto, standard v odvětví.

Hlavní návrháři produktů Zacuto a petinásobní nositelé ceny Emmy, Steve Weiss, Výrobce/Ředitel a Jens Bogehegn, Filmař, jsou známí po celém světě pro jejich originální Zacuto pořady včetně "The Great Camera Shootout", "FilmFellas", "Light & Shadow", a "Critics".

Originální návrhy Zacuto uvolňují tvůrce filmů pro zaměření se na inovace, inspiraci a kreativitu.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Seřadit podle

Základní deska C300 Studio včetně 12" tyčí

C300 Studio Baseplate jevyroben speciálněpro Canon EOS C300 a Canon EOS C500. Tato základní deska je tenká což umožňuje mít nízko těžiště.
10 400,00 Kč bez DPH

Horizontal Zwiss Plate V2

Horizontal Zwiss Plate V2 is a cheeseplate that can be mounted horizontally or vertically.
6 370,00 Kč bez DPH

Marauder

The Marauder is a foldable DSLR run’n’gun rig very similar to the Striker rig.
20 150,00 Kč bez DPH

QR Shoulder Pad

The QR Shoulder Pad is a completely universal curved, padded shoulder pad system.
9 230,00 Kč bez DPH 7 670,00 Kč bez DPH

Zonitor ENG Large Kit

The Zonitor ENG Large Kit is used to mount any device with a ¼ 20” screw hole onto another device with a ¼ 20” screw hole using a Zamerican Arm, usually ENG camera handles.
10 374,00 Kč bez DPH 8 450,00 Kč bez DPH

Recoil Handgrip Kit

The Recoil Handgrip Kit is comprised of a Zgrip Z-Mount Zwivel handgrip, a Z-Drive follow focus and the Zacuto Tornado grip.
30 550,00 Kč bez DPH

Single Action

Single Action je produkt společnosti Zacuto pro lepší filmování pomocí zrcadlovek. Jedná se o sadu určenou na stativ.
35 860,00 Kč bez DPH 34 067,00 Kč bez DPH